AKCEPTUJEMY MDM 2017

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 53,21m2, zlokalizowane na trzecim pietrze w NOWO POWSTAŁEJ KAMIENICY "SIÓDEMKA" w centrum Sosnowca przy ul. Kołłątaja,

8 minut od centrum Katowic.

Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby, przedpokoju, łazienki z WC. Mieszkanie ciepłe i słoneczne. Okna pcv 3-szybowe. Drzwi wejściowe do lokalu antywłamaniowe o wysokiej izolacji akustycznej. Mieszkanie wyposażone jest w piec gazowy II funkcyjny oraz domofon.  W pobliżu znajdują się sklepy (Plaza), przedszkola, szkoły, punkty komunikacyjne, teatr, ośrodek zdrowia.
W budynku jest 18 mieszkań - 2, 3 i 4 pokojowych. Budynek 4 piętrowy, wykonany jest w technologii tradycyjnej - pustak ceramiczny, ściana zewnętrzne natomiast wewnętrzne lokalowe z bloczków . Stropy monolityczne żelbetowe, ściany ocieplone styropianem grafitowym 12cm. Na klatce schodowej ściany wyłożone kamieniem naturalnym, schody i podłogi granitem. W budynku jest WINDA którą można dostać się do komórek lokatorskich w piwnicy. Do nieruchomości należą 23 miejsca postojowe.

Użyte materiały gwarantują uzyskanie bardzo wysokiej jakości i ekskluzywności budynku, a cena lokali pozwoli na korzystanie z programu MDM .

Koszt jednego miejsca parkingowego to kwota 15.000zł.

Kupujacy nie płaci podatku od czynności cywilno-prawnych

Nasz doradca finansowy - Patrycja Gaweł-Baca tel 785 905 271 patrycja.gawel@open.pl

 WIECEJ NA STRONIE - http://www.kollataja7.pl/

Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego 
 
Wszelkie prawa zastrzeżone strony internetowe strony internetowe
 
strony internetowe