DOM Z OGRÓDKIEM, GARAŻEM I PARKINGIEM W CENIE MIESZKANIA !!!!!!!!!!!!!

POWIERZCHNIA DOMU 142M2

Posiadamy  dom, o  powierzchni 142m2, powierzchnia działki 210m2 zaprojektowany w formie eleganckiej, przejrzystej bryły w zabudowie szeregowej, tworzącej zamknięte osiedle Panorama Maciejkowicka , położone w północnej części Chorzowa, w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Parku Krajobrazowego "Żabie Doły". Jego główną atrakcją są piękne alejki, otaczające 2 zarybiane stawy, z których korzystają miejscowi wędkarze. To znakomite miejsce, gdzie można rozkoszować się ciszą i spokojem.


Lokalizacja na skraju miasta, na łonie przyrody, wśród lasów, pól i parków, wprawdzie pozwala zachować sielski charakter dzielnicy, nie zmienia jednak faktu, że do centrum Katowic pozostaje zaledwie 15 min. drogi i niespełna 4 km do centrum Chorzowa. Doskonała komunikacja, a przy tym rozbudowana infrastruktura: szkoła, przedszkola, sklepy i przychodnie, czynią codzienne życie na maciejowickim osiedlu wygodnym i przyjemnym.

Dom posiada garaż jednostanowiskowy,
jest w stanie deweloperskim. Dom posiada 4 sypialnie, 2 łazienki, salon z aneksem kuchennym, kotłownie. Możliwość dowolnego kształtowania powierzchni mieszkalnej na parterze i na piętrze. W salonie możliwość instalacji kominka . Wykonane są wylewki, tynki wewnętrzne, ocieplony, parapety granitowe, instalacja elektryczna i gazowa CO. Brama z napedem automatycznym NICE. Drzwi Delta MAXI 68S, energooszczędne Teren częściowo ogrodzony, ogrodzenie segmentowe w kolorze grafitu 150cm. Dojazd drogą utwardzoną w kostkę betonową.
Media: podłączenie do prądu, wody, gazu, kanalizacji, wodociągu.

Dodatkowo płatny udział  w kwocie zł 1,00

Oddany do użytkowania

Kupujący nie płaci podatku od czynności cywilno-prawnych.

Nasz doradca finansowy: Patrycja Gaweł-Baca - tel: 500798831, patrycja.gawel@gmail.com

Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego

 

Atrakcje Chorzowa - ŻABIE DOŁY 
 
Wszelkie prawa zastrzeżone strony internetowe strony internetowe
 
strony internetowe