CENA 690.000,00

Kupujący nie poniosi kosztów prowizji

 Zakup bezposrednio od Właścicela

Mamy przyjemność przedstawić Państwu 4 kompaktowe domy w zabudowie bliźniaczej.

Budynki charakteryzują się zwartą, prostą i nowoczesną bryłą, która pozwala efektywnie wykorzystać powierzchnię    i uzyskać funkcjonalny rozkład wnętrza. Są idealnym rozwiązaniem dla osób szukających domu w centrum miasta,  położonego w kameralnym i bezpiecznym miejscu.

Budynki zostaną zbudowane z bloczków TeknoAmerBloku, ponieważ są one wykonane z wysokiej jakości betonu,     a co dla nas szczególnie istotne, do ich produkcji NIE używa się pyłów i popiołów.

Każdy bliźniak będzie  miał swoją, niezależną od sąsiada ścianę, co zasadniczo zwiększy komfort akustyczny i cieplny domów. Dobre parametry zapewni bardzo dobry materiał izolacyjny czyli płyty poliuretanu dostosowanego do wykonania na nich tradycyjnego tynku w technologii lekkiej – mokrej. Poliuretan ma bardzo dobry parametr izolacyjności cieplnej tj. 0,026(W/(mK). Nad piętrem zostanie wykonany strop żelbetowy, a na nim dopiero zostanie wykonana 30 centymetrowa warstwa izolacji ze styropianu. Umieszczenie nad ostatnią kondygnacją wyłącznie lekkiej izolowanej konstrukcji więźby dachowej nie spełniłoby naszych standardów, ponieważ płyta betonowa nie tylko wzmocni konstrukcję budynku, ale zapewni też wnętrzu odpowiedni komfort cieplny dzięki swojej bezwładności cieplnej. Budując dom nie możemy patrzeć krótkowzrocznie na koszty budowy, gdyż zastosowanie rozwiązań droższych ale dających w przyszłości odpowiedni standard i komfort jest zabiegiem uzasadnionym. Trzyszybowe okna z roletami pozwolą chronić wnętrze zarówno od utraty ciepła zimą jak i od przegrzewania go latem.

Domy będą ogrzewane piecami gazowymi dwu – funkcyjnymi z zamkniętymi komorami spalania.

Każdy dom będzie miał swój taras i ogródek.

Mieszkanie w centrum miasta zazwyczaj wiąże się z trudnościami w parkowaniu, dlatego rozwiązaliśmy ten problem konstruując bryłę budynku tak, aby utworzyła ona wiatę garażową na 2 samochody.

Położenie domów w otulinie Osiedla Pastelowego czyni tę lokalizację szczególnie interesującą i ekskluzywną.  Zawarliśmy  porozumienie z Mieszkańcami Osiedla, dzięki czemu za przystępną miesięczną opłatę mieszkańcy domów będą korzystać z zamykanego wjazdu, monitoringu oraz usług portiera. Dojazd do domów odbywać się będzie po gminnej drodze, która nie ma statusu drogi publicznej, co z jednej strony wiąże się z rozsądną opłatą roczną za służebność, ale z drugiej strony droga ta dzięki temu nie jest ogólnie dostępna, co gwarantuje kameralność tego miejsca.

Domy zostaną wykonane do stanu surowego zamkniętego z elewacją, zagospodarowaniem terenu i doprowadzeniem mediów do budynku. Jest to podyktowane tym, że stan surowy wnętrz pozwoli nabywcom zaaranżować dom w sposób najbardziej odpowiadający ich indywidualnym potrzebom.

Zestawienie pomieszczeń dla stanu projektowanego:
Budynek mieszkalny
- powierzchnia użytkowa parteru: 40,65 m2
- powierzchnia użytkowa piętra: 56,10 m2
- powierzchnia użytkowa balkonów: 9,99 oraz 2,03 m2
- powierzchnia zabudowy 51,38 m2
- powierzchnia użytkowa budynku: 96,75 m2
- kubatura budynku (część nadziemna): 654,03 m3
- wymiary budynku(segmentu)w części przyziemia: 8,50x7,00 m
- wysokość budynku: 7,05 m
BILANS POWIERZCHNI
PARTER
NR. POM. NAZWA POMIESZCZENIA POW. UŻYTK. [m2]
1 KOMUNIKACJA 7,41
2 SALON + JADALNIA 18,50
3 KUCHNIA 9,17
4 SPIŻARNIA 1,46
5 TOALETA 3,16
6 POM. GOSPODARCZE 0,95
                                         OGÓŁEM 40,65

PIĘTRO

7 KOMUNIKACJA 7,41

8 SYPIALNIA 18,50

9 POKÓJ 9,17

10 POKÓJ 1,46

11 ŁAZIENKA 3,16

                                   OGÓŁEM 56,10

12 BALKON 9,99

13 BALKON 2,03

                               Całość OGÓŁEM 96,75

Zakończenie budowy planujemy na rok 2017 

Nasz doradca finansowy: Patrycja Gaweł-Baca - tel: 500 798 831, patrycja.gawel@gmail.com

Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego

kontakt: 504084078 
 
Wszelkie prawa zastrzeżone strony internetowe strony internetowe
 
strony internetowe